AR:   صفحه آپارات فن یابکانال تلگرام فن یابصفحه اینستاگرام فن یابصفحه لینکدین فن یاب

یکشنبه, 10 دی 1396 22:02

قالب دستگاه لیوان كاغذی

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

قالب دستگاه لیوان كاغذی یكی از بخشهای بسیار مهم در دستگاه لیوان كاغذی ، قالب آن میباشد . سایز لیوان كاغذی كه شما میخواهید تولید و در بازار به فروش برسانید ، تعیین میكند كه ما چه قالبی را باید استفاده نمایید.

در مورد انواع قالبها و سایزهای مورد مصرف لیوان كاغذی در بازار ایران ، در وبلاگ شركت فن یاب ، توضیح داده ایم ، در اینجا به ذكر نكات اساسی در مورد اصول تغییر قالب روی دستگاه لیوان ماغذی خواهیم پرداخت. زمانیكه تولیدككنده لیوان كاغذی ، تصمیم میگیرد یك سایز جدید لیوان كاغذی تولید كند ، باید بر اساس نقشه لیوان كاغذی نتیجه گیری كند كه كدامیك از حالتهای زیر را شامل میشود:

١. همه فاكتورهای اندازه لیوان كاغذی جدید متفاوت باشد . یعنی قطر كف لیوان ، زاویه دیواره های لیوان ماغذی و همچنین ارتفاع لیوان كاغذی و در نتیجه قطر دهانه لیوان جدید با لیوان قبلی فرق دارد . در این حالت ، تمام قطعات قالب تغییر پیدا میكند .

٢. زمانیكه كف لیوان كاغذی جدید و قدیمی تفاوتی با هم ندارند ولی زاویه وارتفاع دیواره ها و قطر دهانه متغیر است ، در این حالت میبایست دیواره های قالب تغییر اساسی پیدا نماید . البته در این مورد ، گاهی بعضی از تولید كنندگان اقدام به ساخت یك قالب جدید میكنند .

٣. زمانیكه قطر كف لیوان كاغذی و همچنین زاویه دیواره ها یكسان است ولی ارتفاع دیواره نیازمند تغییر است .

این حالت ، پرطرفدارترین حالت تغییر قالب و تولید لیوان جدید د ایران میباشد. در این حالت فقط تقریبا نصف قالب تغییر پیدا میكند و هزینه كمتری را در برخواهد داشت. اما همانطور كه در وبلاگ شركت هم توضیح داده ایم ، همیشه هزینه كمتر برای تغییر قالب دستگاه لیوان كاغذی بهترین راه نیست ، چرا كه بازار و مصرف كنندگان به دنبال سایزهای جدید خاص هم هستند.

در واقع تولید كننده لیوان كاغذی با خرید دستگاه لیوان كاغذی با كیفیت و قالب های خاص ، سبد كالای خود را تكمیل مینماید.

به هر حال ، كارشناسان بازاریابی و همچنین كارشناسان فنی شركت فن یاب ، پیشنهاد میكنند كه تولیدكنندگانی كه تازه كار هستند ، بهتر است یا فقط یك قالب تولید لیوان كاغذی داشته باشند ، و یا فقط ارتفاع را تغییر بدهند و سایز قطر كف را تغییر ندهند. در مورد ساخت قالب جدید لیوان كاغذی و تعویض قالب دستگاه لیوان كاغذی ، میتوانید با مهندسین قالبساز شركت فن یاب مشورت نمایید. تلفن :٠٢١٣٦٤٦٣٦٥٩

قالب دستگاه لیوان كاغذی

خواندن 5981 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 12 خرداد 1399 01:59

موارد مرتبط

 • راهنمای خرید دستگاه لیوان کاغذی

  اگر در حال تحقیق در مورد راه اندازی تولید لیوان کاغذی هستید، در گام اول مهم است که دستگاه لیوان کاغذی را از یک فروشنده معتبر و آشنا به مسائل مهندسی و فنی تهیه کنید. بر مبنای تفاوت قیمت دستگاه لیوان کاغذی ، نمیتوان تصمیم نهایی را گرفت . بنابرین تصمیم گیری صحیح برای سرمایه گذاری کلیدی ترین راه موفقیت در این کسب وکار است. پیشنهاد می کنیم همیشه قبل از خرید دستگاه لیوان کاغذی همه ی گزینه های پیش روی خود را ارزیابی کنید.

 • دستگاه لیوان كاغذی از كارخانه شركت فن یاب به مقصد مشتری عزیز بارگیری شد

  پارت جدید بهمن ماه دستگاه لیوان كاغذی شركت فن یاب ، به مشتریان ارائه شد و اولین دستگاه لیوان كاغذی از این پارت امروز بارگیری و به مشتری عزیز تحویل داده شد .

 • اجزا اصلی عملكردی در دستگاه لیوان كاغذی

  اجزا اصلی عملكردی در دستگاه لیوان كاغذی قبل از فروش دستگاه لیوان كاغذی به شما مشتریان عزیز ، وظیفه خود میدانیم به عنوان فروشنده دستگاه لیوان كاغذی ،د هر چه بیشتر شما را با این دستگاه و اجزا و قطعات اصلی آن آشنا كنیم .

 • نقشه كلی اجزا اصلی دستگاه لیوان كاغذی

  در این مطلب به توضیح عملکرد دستگاه لیوان کاغذی و انجام مراحل آن به منظور ساخت و تولید لیوان کاغذی می پردازیم

 • تعمیر دستگاه لیوان كاغذی

  در این مطلب به شرح برخی از ایرادات و مشکلات هنگام کار با دستگاه تولید لیوان کاغذی می پردازیم و کاربران این دستگاه ها را در خصوص نحوه تعمیر و عیب یابی آن آشنا می کنیم.

مشتریان فن یاب

مشتریان فن یاب

معرفی فن یاب

ماشین سازی فن یاب با نام تجاری  فن یاب با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه ماشین آلات و دستگاههای صنعتی و تولیدی و ارائه آنها به کارخانجات بزرگ و کارگاههای کوچک ، در بین اهالی تولید کشور شناخته شده است.

خدمات فن یاب

 • راهنمایی و مشاوره کاملا حرفه ای
 • تامین دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف
 • نصب و راه اندازی رایگان و آموزش تولید
 • خدمات پس از فروش حرفه ای در سراسر کشور

اطلاعات تماس

 • تهران ، کیلومتر 25 جاده خاوران ، کوچه امام رضا، شماره 68، پلاک 11-10
 • تلفن:36463643 - 36463659 - 28427391
 • کانال تلگرام: telegram.me/fanyab98
 • ایمیل:info[@]fanyab.com
تمامی حقوق این وب سایت نزد شرکت فن یاب محفوظ می باشد.
طراحی و پشتیبانی وب سایت : اکسیــن